27.2.2018

Keď vám na parkovanie nevyhovuje prístrešok a chcete mať auto pod strechou tak, aby k nemu nikto nemohol, je riešením plechová garáž. Môžete zaobstarať aj s obmedzeným rozpočtom.

garáž

28.12.2017

Kvalita versus cena, to je odveký súboj, ktorý platí aj v prípade garáží. Väčšina ľudí by rada maximálnu kvalitu za minimálnu cenu, avšak to samozrejme nemožno úplne splniť. Vždy ide o otázku nejakého kompromisu formulovaného tak, aby bol prijateľný. Ak chcete kvalitu murované garáže, a pritom cenu plechové, riešením je plechová garáž s omietkou.

29.11.2017

Pri slove garáž si väčšina ľudí predstaví jednoduchý kváder, do ktorého jednoducho uschováte svoje vozidlo. Skutočnosť je ale taká, že garáž môže byť esteticky veľmi zaujímavým objektom, ktorý vám rozhodne neurobí hanbu. Stačí len premýšľať o tom, aká garáž by sa vám najlepšie hodila a podľa toho vyberať.

30.10.2017

Keď si vyberáte garáž, pokojne môžete siahnuť aj po plechových. Aj tento typ garáží vám zabezpečí vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Je tu zaručená aj technická dokonalosť, takže nemusíte mať strach, že vzniknú nejaké problémy. Naopak k dispozícii sú vysoko kvalitné plechové materiály so zárukou 10 rokov.

12.10.2017

Prídete ku krásnej garáži, ktorá belostne svieti. Vyzerá naozaj skvele. Obdivujete ju. Na prvý pohľad vás vôbec nenapadne, že to nie je murovaná betónová garáž. Ste skalopevne presvedčení, že je. Či už je murovaná, stavaná svojpomocne, alebo hotové a dodané ako jeden kus. Potom vás ale čaká prekvapenie. Tahle garáž je plechová.

23.9.2017

Plechové garáže z minulosti u nás nemajú príliš dobrú povesť. Väčšina ľudí si pri týchto slovách totiž vybavuje nejakú nevzhľadnú plechovú a miestami prorezlou krabici. Pritom niečo podobné dnes už vôbec nezodpovedá realite. Teraz sú k dostaniu skutočne krásne plechové garáže, a to myslíme úplne vážne a bez preháňania.

7.9.2017

"Vyzerá to ako karavan na stavenisku," povedala by si, keď si predstavíš obyčajnú kovovú garáž z dávnych čias. Ale urobíte veľkú chybu. Rozvoj pokračuje, a to, čo sa robilo v starých rokoch, nie je dnes platné. Keby bola kovová garáž kedysi škaredá, je to dnes úplne iné.

16.8.2017

Pergola je nielen ozdobným prvkom záhrad, kaviarní či reštaurácií, ale plní aj funkciu tienenie a zastrešenie.


8.8.2017

Skladovacie priestory sú veľmi užitočným prvkom na každej záhrade. Môžu mať podobu malej skrine, ale aj omnoho väčšieho záhradného domčeka.


2.8.2017

Chýba vám pri dome pivnica, garáž či šopa? Môžete ju jednoducho nahradiť záhradným domčekom.

25.7.2017

Dokončili ste si prípravné práce pre bazén alebo ho máte už zapustený v krajine? Je najvyšší čas sa tiež poobzerať po vhodnom príslušenstvo k bazénu, ale aj po čistiacich prostriedkoch. Takisto by ste mali uvažovať o kvalitnom zastrešenie, ktoré vám predĺžia kúpaciu sezónu.

19.7.2017

Pre uskladnenie záhradného nábytku, kosačky na trávu či záhradného náčinia je ideálny záhradný domček.

13.7.2017

Klasickú záhradnú chatku či domček na náradie si vie predstaviť každý. Čo však robiť, keď nechcete na záhradu klasický model, ale hľadáte niečo zaujímavé?

6.7.2017

Keď sa povie vodná záhradné plocha, väčšina ľudí si hneď predstaví bazén. Hlavne nadzemné typy ale narúšajú celkovú estetickú štruktúru záhrady a vyzerajú väčšinou nepatrične. Do tohto prostredia ďaleko lepšie zapadá prírodne vyzerajúce jazierko.

29.6.2017

Je súčasťou vašej záhrady živý plot? Aby vám neprerástol cez hlavu, je potreba o neho starať. Nie je potreba volať profesionálneho záhradníka. S plotovými nožnicami starostlivosť o neho zvládnete sami.


22.6.2017

Máte v pláne výstavbu výrobnej haly, obrovské predajne alebo napríklad autosalóne? Špecialisti na montované haly vám poskytnú vysoko efektívne riešenie za primeranú cenu.


21.6.2017

Zušľachťovanie záhrady je rozhodne svojej činnosti, avšak len holými rukami sa to vykonávať nedá. Nástroje je samozrejme potrebné po použití niekam upratať a keď nie je po ruke garáž alebo je už preplnená, musí sa použiť iný druh úložného priestoru.


20.6.2017

Predtým si ľudia okolo záhrady stavali plot, aby im neutiekol pasúce sa dobytok. Dnes nás chráni pred nevítanými návštevníkmi.

19.6.2017

Údržba záhrady nie je jednoduchý ani lacný koníček. Hlavne v letných mesiacoch, kedy mávajú rastliny zvýšenú potrebu vody, sa človek môže pretrhnúť.

16.6.2017

Záhrada, to nie je len váľanie sa pri bazéne, ale aj veľa tvrdej driny. Trávnik sa sám nezachováva, plot je tiež potrebné občas pretrieť a ani ten bazén nemá samočistiace schopnosti. A k tomu je potrebné mať vhodné náradie a priestor pre jeho uskladnenie.

15.6.2017

Kvôli veľkým zastrešeným priestorom nie je dnes potrebné zdĺhavo stavať veľké budovy. V súčasnosti to ide aj inak.

14.6.2017

Na záhradách sa bežne nevyskytujú iba obligátne skleníky, ale aj rovnako užitočné domčeky na náradie.

13.6.2017

Páčila by sa vám oáza plná zelene, s pergolou, záhradným domčekom a bazénom? Každý z nás má iné požiadavky a preto je potrebné v každom prípade záhradu starostlivo plánovať.

12.6.2017

S novou záhradný sezónou je čas myslieť aj na nové záhradné vybavenie.

22.5.2017

Uskladnenie záhradného náradia býva mnohokrát problém, zvlášť keď chýba garáž.

18.5.2017

Aby ste si zaobstarali záhradný domček priamo na mieru, musíte vedieť, ako často ho budete využívať. Je to dôležité aj v prípade, keď do neho chcete priviesť vodu. To platí pre domček, ktorý poslúži ako dielňa alebo pre presadzovanie rastlín, atď.

Uchrániť svoje vozidlo pred rozmarmi počasia a zlodejov nemôžete, keď budete parkovať na ulici. Chce to kvalitný garáž.

16.5.2017

Plachtové haly sú nepostrádateľným pomocníkom predovšetkým pre farmárov, chovateľov zvierat majiteľa nákladných áut.

15.5.2017

Vykurovanie drevom sa zase dostáva do módy. Jedná sa o lacné ekologickej kurivo. Občas je ale problém ho nasekať.

12.5.2017

Ani priestranný dom nevie pojať všetko potrebné náradie. Preto je záhradný domček veľmi žiadané riešenie, do ktorého môžete všeličo uschovať a väčšie modely slúžia ako rekreačné chatky či domčeky pre hostí.

11.5.2017

Záhradný domček je nenahraditeľný pomocník. Nielenže v ňom môžete uskladniť všetko náradie a záhradný nábytok, ale tiež môže slúžiť pre prespanie či izba pre hostí.

10.5.2017

U väčšiny rodinných domov nájdete garáž. V súčasnosti sa ale nemusí ísť len o tehlovej domčeky, ale aj o konštrukcia z plechu.

9.5.2017

Montované haly sú hlavne v priemyselnom sektore veľmi populárny nielen pre svoju nízku cenu, ale aj pre jednoduchú a rýchlu montáž.

5.5.2017

Plot slúži hlavne na vytýčenie hraníc pozemku a chráni nás pred nevítanými návštevami. Môže ale poskytovať ďaleko viac.

3.5.2017

Na každej záhrade je potreba mať miesto, kam budete ukladať náradie, hadice, kanvy a ďalšie dôležité veci. Zabudnite na ztrouchnivělý kôlňu a vyberte si krásny záhradný domček.

2.5.2017

Starať sa aj o malú záhradku nemusí byť so zlými nástrojmi žiadny med. Kvalitné náčinie by malo byť to prvé, čo by si mal obstarať každý záhradkár do svojho záhradného domčeka.

28.4.2017

Ak potrebujete skladovať tovar či materiál, nemusíte si prenajímať drahé skladisko. Montovaná hala vám umožní zaobstarať si skladovacie priestory veľmi rýchlo a hlavne lacno.

27.4.2017

Aj záhradný domček ako účelová stavba môže byť atraktívny a zároveň užitočný prvok vašej záhrady. Čím máte menší pozemok, tým starostlivejšie zvažujte jeho nákup.

26.4.2017

Máte tiež pocit, že máte v záhrade až moc vecí, ktoré potrebujete pre chod domácnosti a nemáte ich kam dať? Efektívnym riešením je záhradný domček.

24.4.2017

Po veľkokapacitných priestoroch bola vždy veľká dopyt, ale až dnes je možné ju uspokojiť.

21.4.2017

Moderné montovanej haly sa hodí nielen na výrobné a skladovacie priestory. Jednoducho ich môžete použiť aj ako stajne, jazdiarne, hangár pre lietadlo, loď či karavany.

20.4.2017

Výrobňa alebo skladisko nemusí byť umiestnené len v tehlových či betónových budovách, montované haly dokážu poskytnúť to isté, avšak za nižšiu cenu.

19.4.2017

Otázku, kde uskladnit zahradní nářadí a přes zimu bazénovou techniku nebo zahradní nábytek, vám zodpoví nákup zahradního domku.

18.4.2017

Zháňate výrobnú či predajnú halu alebo veľkú garáž pre poľnohospodárske stroje? Potom sa zamerajte na oceľové montované haly, ktoré sú cenovo veľmi prijateľné.

14.4.2017

Haly s veľkou priestorovou kapacitou nie sú iba záležitosťou murovaných stavieb, môže sa jednať aj o montované konštrukcie, ktoré sú rovnako užitočné.

13.4.2017

Priestory na výrobu alebo skladovanie nemusí byť situované len do tehlových budov, dajú sa využiť aj alternatívy v podobe plechových hál.

11.4.2017

Záhradný domček je nepostrádateľnou súčasťou záhrady. Vylepší prostredie záhrady a poskytne úložný priestor.

10.4.2017

Brány sú nepostrádateľnou súčasťou montované haly a ich návrh musí vychádzať z konkrétnych podmienok.

6.4.2017

Máte radi adrenalín a radi vyhadzujete peniaze? Ak áno, Parkujte dlhodobo na nechránenom parkovisku. Ostatní by mali porozmýšľať nad kúpou garáže.

5.4.2017

Drevo patrí do záhrady v akejkoľvek podobe. Môžete ho použiť na terasy, pergoly aj plechové záhradné domčeky...

4.4.2017

Tešíte sa na posedenie na záhrade? Záhradný domček nemusíte využívať len na skladovanie náradia.


3.4.2017

Zamedziť poškodeniu alebo odcudzeniu auta sa síce na sto percent nedá, ale môžete to krúpom či prípadným zlodejom trochu sťažiť, a to pomocou zastrešeného státie alebo rovno garáže.

Záhrada, to je koníček, ktorý mnohokrát vyžaduje pevné nervy aj svaly. Hlavne záhrady väčších rozmerov potrebujú neustálu údržbu a starostlivosť, ktorá sa bez vhodného náradia zaistiť nedá.

Jar je ideálnym obdobím na upratovanie. Je najvyšší čas prejsť kumbál, garáž aj pivnica a vytriediť všetky nepotrebné veci.

Řešíte nedostatek skladovacích prostor a pronájem skladů je pro vás drahý? Můžete si pořídit montovanou halu.

Všetky kovové prvky v záhrade potrebujú čas od času náležitú starostlivosť. Platí to ako pre malé predmety, tak pre záhradné domčeky či pergoly.

Záhrada ponúka veľa možností využitia. Pre odkladanie záhradnej techniky a náradia sa vám bude hodiť záhradný domček. Podľa čoho ho vybrať?

Terénne úpravy sú rovnako dôležité, ako samotná stavba domu.

Motorová kosa neboli křovinořez nám usnadní práci, když je potřeba vysekat vysokou trávu, kopřivy a špatně přístupná místa.

Uvažujete o obstaranie plechové garáže kvôli veľmi nízkym nákladom, mobilite a ďalším praktickým vlastnostiam, ale odrádza vás jej vzhľad? Riešením sú montované garáže s omietkou.

Uvažujete o garáži? Nemusíte vynakladať veľké prostriedky, ani rozširovať dom. Plechové garáže sú rýchle a samostatné riešenie.

Záhradné domčeky ponúka všestranné využitie. Aby v záhrade skvele zapadli, nechajte ich obrásť zeleňou.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.