6.4.2017

Máte radi adrenalín a radi vyhadzujete peniaze? Ak áno, Parkujte dlhodobo na nechránenom parkovisku. Ostatní by mali porozmýšľať nad kúpou garáže.

Nízka cena

Ísť dnes do murovanej garáže je ale nezmysel. Sú drahé a ani dĺžka ich stavby sa vám nebude páčiť. Oveľa lepšie investíciou sú montované garáže. Zaobstarať sa dajú za tretinovú cenu tradičných garáží a poskytujú viacmenej rovnakú ochranu. Malú ťažkostí môže byť ich montáž, tá totiž vo väčšine prípadov padá na zákazníka. Podrobný manuál, ktorý je vždy ku konštrukcii pribalený, ale zvyčajne poskytuje dostatočné množstvo informácií, vďaka ktorým sa vám podarí garáž zhotoviť v rámci niekoľkých hodín. A keby bolo najhoršie, môžu vám pomôcť kamaráti.

 

Vzhľad

Vzhľad mobilných garáží plechových na auto je často terčom kritiky. Jedná sa totiž obvykle o plechové prefabrikáty a plech nie je práve materiál, ktorý by sa hodil do každého prostrednej. Hlavne v prírode nepôsobí príliš dobre. Istého zlepšenie môžete docieliť prestriekaním garáže na vhodnejšie farbu. Oveľa lepším riešením je ale zaobstarať si plechovú garáž aj s omietnutím. Tieto konštrukcie vyzerajú ako betónové či tehlové stavby, ktoré už dokážu do krajiny zapadnúť oveľa lepšie.

 

Minimálna údržba

Garáže z plechový dielcov nepotrebujú žiadne základy, bohato postačí konštrukciu položiť na betónové pätky. Do každého rohu jedna. Takto ukotvenú konštrukcii by nemal vyvrátiť ani silný vietor. Údržba je jednoduchá, prakticky nulová. Stačí len raz za čas vziať hadicu a zmyť zo stien špinu. Hlavne s príchodom jesene je dobré odstraňovať z odkvapu lístie, aby bol odtok vody plynulý.

 

Vhodné na záhradu

Aj keď sa plechové stavby používajú hlavne na parkovanie vozidiel, ich priestor sa dá využiť aj inými spôsobmi. Klasickým príkladom je transformácia plechové garáže v záhradný domček, ktorý môže fungovať ako skladisko na záhradné náčinie.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.