20.4.2017

Výrobňa alebo skladisko nemusí byť umiestnené len v tehlových či betónových budovách, montované haly dokážu poskytnúť to isté, avšak za nižšiu cenu.

Konštrukcia z ocele

Aby mohli montované haly fungovať aj za zhoršených poveternostných podmienok, musia mať kvalitné kostru. U väčších stavieb je tvorená výhradne oceľou, ale konštrukcia menších rozmerov si môžu dovoliť byť vyrobené aj z hliníka. Oceľové haly sú ale podstatne odolnejšie. Samy o sebe by ale v silnom vetre neobstáli. Je nevyhnutné je dostatočne ukotviť. Nie je síce potrebné zdĺhavo budovať základy, ale aj tak je nevyhnutné vytvoriť betónové podložia, do ktorého sa hala upúta.

Fungujú aj v zime

Moderná montovaná hala sa dá využívať celoročne, je ale potrebné ju zaopatriť kvalitnou tepelnou izoláciou. V dobre zateplených montovaných halách sa budete nielen lepšie cítiť, ale aj ušetríte za vykurovacie jednotky, ktorých nebude potreba toľko. Izoláciu ale nepripevníte k plachte, ak potrebujete priestor používať po celý rok, rovno si vyberte jednu z plechových hál. Ďalšou nevyhnutnosťou je osvetlenie. Tu si môžete zvoliť tradičné žiarivky, ale priemyselné haly sa dnes dajú osvetľovať aj lacnejšie, pomocou LED svietidiel.

Komfortné kancelárie

Každý si predstavuje montovanú halu len ako miesto určené na skladovanie alebo ako súčasť veľtržného pavilónu, ale bežne sa dnes používajú aj ako kancelárie. Samozrejme ide o úplne inú technológiu. Ich zhotovenie je otázkou niekoľkých týždňov a vyrábajú sa na zákazku. Nejedná sa o žiadne plechové strašiaky, ale o elegantné stavby, ktoré poskytujú všetok komfort, ktorý je v administratívnych budovách potrebný.

Produkt modernej doby

Montované haly sú odrazom dnešnej doby, kedy je v kurze rýchlosť a mobilita. Dajú sa zostaviť rýchlo a prakticky kdekoľvek. Akonáhle je bude potrebné premiestniť, jednoducho sa zase rozmontujeme, naložia na nákladiaky a prevezú na ďalšie miesto.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.