21.4.2017

Moderné montovanej haly sa hodí nielen na výrobné a skladovacie priestory. Jednoducho ich môžete použiť aj ako stajne, jazdiarne, hangár pre lietadlo, loď či karavany.

 

Hlavné prednosti montovaných hál

K hlavným prednostiam plechových montovaných hál patrí nízka obstarávacia cena. Oproti nákupu staršie budovy, dlhodobému prenájmu alebo výstavbe murované haly, sa dostanete aj na polovičný sumu ich obstarávacej ceny. Nízke sú tiež náklady na jej údržbu.

 

K čomu využiť montované haly?

Montované haly môžete využiť v poľnohospodárstve pre ustajnenie koní, pre parkovanie ťažkej techniky a tiež pre uskladnenie sena či krmív. Veľmi obľúbené sú u majiteľov športovísk, možno z nich vytvoriť kryté tenisové či športové haly, ale aj moderné ľadovú plochu, bazén a ďalšie. Oblúkové haly využívajú podnikatelia ako showroomy, autosalóny aj výrobné haly.

 

Prečo zvoliť montované haly na kľúč?

Zaujala vás ponuka montovaných hál a ich využitie? Môžete si zaobstarať výrobné montovanej haly na kľúč. Využite haly, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov, ponúknu dlhú životnosť, odolnosť voči počasiu i spoľahlivosť. Montovanú halu na kľúč výrobcu prispôsobí vašim požiadavkám, napríklad môžete mať veľké presklené priestory, klimatizáciu, rôzne možnosti vykurovania, atď.

 

Vyberte si

Chcete halu využiť na výrobu či skladovanie? Môžete si vybrať z mnohých riešení, v podobe zateplených i nezateplených hál, tiež iste uvítate možné riešenie v podobe rôznych typov brán, osadenia okien, farbu fasády a mnoho ďalšieho. Montované haly môžete tiež v prípade potreby ľahko demontovať a presťahovať na iný pozemok. Samozrejmosťou je tiež možnosť ich rozšírenia. Pokiaľ hodláte rozšíriť podnikanie, potom je možné prikúpiť ďalšie haly.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.