24.4.2017

Po veľkokapacitných priestoroch bola vždy veľká dopyt, ale až dnes je možné ju uspokojiť.

Postav si sám

Montované haly sú moderným výdobytkom dnešnej doby. Sú cenovo dostupné, mobilné a hlavne jednoducho postaviteľné. Počas jediného dňa môže byť celá konštrukcia na nohách. Takáto hala sa dá kúpiť v mnohých rozmerových aj tvarových variantoch. Môže mať rovnú, sedlovú či oblúkovú strechu. Rozdiely sú aj v kostre a plášti. Kostra sa vyrába z ocele, prípadne z odolného hlinka. Plášť zas môže tvoriť plech či PVC plachta. V podstate záleží na potrebách a finančných možnostiach zákazníka.

Buď svetlo

Samotná hala by asi nikoho neuspokojila, preto existuje celý rad doplnkov, ktoré umožňujú plynulú prevádzku v plechových halách vo dne v noci. Prvým zariadením, ktoré sa zapája hneď po montáži, sú svetlá. Bežne sa používajú hlavne žiarivky, ale ani sporivé LED osvetlenie nie je zlé. Kvôli zimným mesiacom sa oplatí investovať do tepelnej izolácie. Tá sama o sebe ale nestačí, preto sa navyše používajú aj prenosné vykurovacej jednotky. Vybavenie závisí od toho, na aké účely sa jednotlivé haly využívajú.

Nielen výroba

A možností je skutočne mnoho. Neexistujú iba montované výrobné haly. Supermarkety, športové štadióny menších rozmerov alebo letiskové hangáre sú tiež haly. Aj veľká skladisko sú dnes vlastne zmontovateľné konštrukcie. Novinkou sú potom montované kancelárie. Lacné administratívnej budovy idú na dračku. Sú lacné, ľahko vytopitelné a poskytujú dostatočne veľký priestor k práci. Ide o oveľa lepšie riešenie, než je kúpa tehlovej budovy.

Mobilita

Obstaranie si veľkokapacitné haly nemusí byť za každú cenu drahou záležitosťou. Montované haly sú koncipované tak, aby dokázali splniť požiadavky väčšiny zákazníkov. Navyše to nie sú stavby viazané na jedno miesto. Kedykoľvek je možné halu odmontovať a presunúť kamkoľvek inam.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.