26.4.2017

Máte tiež pocit, že máte v záhrade až moc vecí, ktoré potrebujete pre chod domácnosti a nemáte ich kam dať? Efektívnym riešením je záhradný domček.

Na uloženie vecí

Záhradný domček vám poslúži na uskladnenie náčinie, záhradného náradia, nábytku a ďalších vecí, ktoré vám prekáža v garáži, kde máte len parkovať vozidlo. Veľké záhradné domčeky dokážu pojať veľké množstvo vecí. Pred nákupom domčeku zvážte na čo ho budete potrebovať, od toho odvíjajte výber veľkosti.

Pre záhradkárov

Moderný záhradný domček môže slúžiť pre záhradkárov na prenocovanie, ako miesto pre presádzanie či rýchlenie rastlín. Stačí ho vybaviť pareniskom alebo stolom na ktorom môžete presádzať rastliny. Ak ho chcete využívať na prespanie, potom je potrebné zvoliť dostatočne veľký a izolovaný model záhradného domčeka. Taktiež do neho môžete umiestniť kosačku na trávu alebo napríklad kompostér.

Ako ateliér

Ďalšou z možností, ako využiť záhradný domček, je ateliér alebo tiež pracovňa. Záhradný domček opatrený pergolou a nábytkom umožní príjemné posedenie v peknom počasí. Záhradný domček s omietkou navyše bude v záhrade pôsobiť okrasne, najmä keď okolo neho vysadíte kvety. Záhradný domček môžete ľahko prispôsobiť tiež farbou omietky, osadiť kvetinami alebo napríklad vínnou révou.

Výhody záhradného domčeka

Záhradné domčeky majú celý rad výhod, medzi ktoré patrí rýchla a jednoduchá montáž, efektívne využitie priestoru, variabilitu alebo nízku obstarávaciu cenu. Záhradný domček je skvelým riešením aj ako miesto pre prespanie detí či ako malá záhradné chatka v záhradkárskej kolónii. Záhradný domček môžete prispôsobiť svojim potrebám výberom materiálu, veľkosti, osadenie okien, dverí, typom strechy a mnohými ďalšími prvkami.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.