28.4.2017

Ak potrebujete skladovať tovar či materiál, nemusíte si prenajímať drahé skladisko. Montovaná hala vám umožní zaobstarať si skladovacie priestory veľmi rýchlo a hlavne lacno.

Jednoduchú konštrukciu oceníte

Výhodou montovanej oceľovej haly je jej jednoduchá konštrukcia, ktorá bude stabilná aj v silnom vetre. Veľké haly sa vyrába z ocele, menšie halu si môžete zaobstarať aj hliníkovú. Malá hala môže skvele simulovať veľkú garáž na karavan, na viac vozidiel či poľnohospodársku techniku.

Celoročná prevádzka

Zateplená montovaná hala možno využívať po celý rok, práve vďaka kvalitnej tepelnej izolácii. Zateplené montované haly zvýši tepelnú pohodu vás i pracovníkov, nie je potreba vynakladať veľa peňazí na vykurovanie a elektrickú energiu. Hala môže mať rad príslušenstva ako sú svetlá, klimatizácia, rôzne typy a veľkosti brány.

Sklad nenáročný na údržbu

U montované haly oceníte aj nenáročnosť na jej údržbu. Získate tak lacné skladové priestory o ktoré nie je potrebné nijako zvlášť starať. V sklade môžete potom skladovať najrôznejšie sortiment. Vo veľkých halách môžete využiť aj manipulačné a skladovacie techniku, halu to nijako neohrozí. Halu možno tiež dômyselne zabezpečiť proti krádežiam.

Jednoduchá montáž

U montovaných hál oceníte aj jednoduchú montáž. Montované halové systémy sú vysoko variabilné a dodávateľ ich môže úplne prispôsobiť vašim požiadavkám. Využijete ich nielen ako sklady, ale aj pre parkovanie áut, techniky, ako hangár na loď či na lietadlo, ako prístrešok pre poľnohospodárov na úschovu sena a krmiva, apod. Obľúbené sú jednoduché haly ako športoviská alebo napríklad plavecké bazény.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.