11.5.2017

Záhradný domček je nenahraditeľný pomocník. Nielenže v ňom môžete uskladniť všetko náradie a záhradný nábytok, ale tiež môže slúžiť pre prespanie či izba pre hostí.

Správny výber

Dôvodov, prečo si vybrať záhradný domček, je celý rad. Jedným z nich je možnosť upratať záhradné kosačku, náčinie i nábytok. Ponuka je veľmi bohatá a každý zákazník má iný dôvod, prečo hľadá práve záhradný domček. Vybrať si môžete mnoho variantov, ktoré splnia úplne vaše predstavy.

Využitie

Pred samotným nákupom zvážte, na čo skutočne záhradný domček chcete. Domčeky sa delia do dvoch skupín:

  • Domčeky na náradie - slúži výhradne na uskladnenie náradia a záhradnej techniky, pneumatík, záhradného nábytku alebo ako dielňa. Vaša záhrada bude vyzerať uprataná a vy budete mať všetko potrebné pod jednou strechou.
  • Viacúčelové záhradné domčeky - sú väčších rozmerov oproti domčekom na náradie, možno v nich prespať, pohostiť návštevu. Nechýba otvárateľné okná a veľa rôznych doplnkov.

Materiál

Vybrať si môžete z celej rady materiálov. Plechový záhradný domček je potreba riadne ukotviť. Bez základne či ukotveniu je menej stabilná. Plechový záhradný domček je možné opatriť napríklad farebnou omietkou, aby zapadol do záhrady. Plastový záhradný domček je veľmi ľahký a má často horšie stabilitu. Drevený domček ponúka najširšie možnosti využitia. Pri správnej údržbe predĺžite jeho životnosť.

Montáž

Montáž záhradného domčeka zvládnete svojpomocne v dvoch ľuďoch. Môžete si tiež objednať záhradný domček s dopravou aj montážou. Záhradný domček je potreba postaviť na úplne rovnú plochu, možno použiť betón, dlažbu alebo štrk.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.