Uchrániť svoje vozidlo pred rozmarmi počasia a zlodejov nemôžete, keď budete parkovať na ulici. Chce to kvalitný garáž.

Cenovo výhodné typy

Garáže sa odjakživa stavia z malty a tehál, prípadne sa používajú betónové moduly. Oba varianty sú ale pre mnoho ľudí nad ich finančnými možnosťami. Preto je dnes tak populárne lacné zastrešené parkovanie z plechu. Plechová garáž sa samozrejme svojou odolnosťou nemôže rovnať tehlovým stavbám ani betónovým modulom, ale stále sa jedná o lepšie riešenie, než nechať auto stáť len tak pred domom napospas krúpom a vandalom. Aj vďaka garáží z plechu môžete svojmu vozidlu zvýšiť životnosť.

Mnoho verzií

Plechové garáže sa vyrábajú v neprebernom množstve verzií. Odlišujú sa hlavne svojimi rozmermi, tvarom a vybavením interiéru. To je skutočne sparťanské a okrem elektroinštalácie sa v garážach z plechu už nachádzajú len holé steny. Je samozrejme možné doobjednať si ďalšie prvky, ktorými sa dá vnútorný priestor zariadiť. Jedná sa hlavne o izolačné materiály a možnosť pripojenia k odpadu. Jednotlivé garáže rovnakého typu sa dajú vo väčšine prípadov spojiť dohromady. Za výhodnú cenu si tak môžete zaobstarať priestrannú dvojgaráž.

Slúžia na rôzne účely

Rovnako ako klasické garáže aj plechové verzie sa nemusí používať iba ako parkovacie plochy. Môžu napríklad zastávať rolu záhradného domčeka, ktorý slúži hlavne na odpratanie náradia. V tomto priestore sa dá zariadiť aj pekná dielňa. Ak chcú však kutilovia prevádzkovať svoj koníček aj v období mrazov, budú si musieť priplatiť za zateplenie. Tepelná izolácia sa síce dá nainštalovať aj podomácky, ale v tomto prípade je lepšie trochu portmonce uľahčiť a nechať túto prácu na profesionálov.

Môžete zlepšiť jej vzhľad

Základné plechová garáž nevyzerá moc dobre. Možno si ale priplatiť za montovanú garáž s omietkou, ktorá je na tom po vzhľadovej stránke o dosť lepšie.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.