18.5.2017

Aby ste si zaobstarali záhradný domček priamo na mieru, musíte vedieť, ako často ho budete využívať. Je to dôležité aj v prípade, keď do neho chcete priviesť vodu. To platí pre domček, ktorý poslúži ako dielňa alebo pre presadzovanie rastlín, atď.

Čo nájdete na trhu?

Jednou z možností je objednať si prefabrikovaný záhradný domček, ktorý na záhrade zložíte za pár hodín. Taký domček nie je ani ťažké zohnať. Zakúpite ho v predajniach pre dom a záhradu, ale aj väčších obchodoch pre domácich majstrov. Aj náročný používateľ si môže vybrať z mnohých farieb, tvarov, veľkostí i materiálov. Na trhu nájdete malé Kôlnička i veľké záhradné domčeky v ktorých sa dá spať. Ak si nemôžete vybrať, existujú riešenia na mieru vašej záhrade.

Altánok aj pergola

Nielen záhradný domček, ale aj altánok alebo pergola sú nevyhnutnou súčasťou záhrady. Altánok je jednoduchý prístrešok, ktorý slúži pre odpočinok a je ozdobou záhrady. Nájdete ich v záhradách aj vo voľnej prírode, kde slúži altánok ako vyhliadka. Pergola plní v podstate rovnakú funkciu. Na rozdiel od altánku môže byť pergola tiež súčasťou domu.

Šopa, dielňa

Náraďový záhradný domček bude perfektným miestom, kam môžete uschovávať všetky pracovné náčinie. Ak chcete len domček na náradie, stačí vám len malý, s rozmermi 2x2 metre. Môžete ho pristaviť k stene domu. Väčšia kôlňu budete potrebovať, keď ju chcete využívať ako dielňu.

záhradná chatka

Záhradný domček môžete využívať aj ako chatku. Tieto domčeky sa vyrába iba z dreva, musí mať rozmer aspoň 3x3 metre a byť izolované. Zaobstarať k nim môžete veľa doplnkov.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.