22.6.2017

Máte v pláne výstavbu výrobnej haly, obrovské predajne alebo napríklad autosalóne? Špecialisti na montované haly vám poskytnú vysoko efektívne riešenie za primeranú cenu.

Administratívna hala či predajňa

Vybudovať si môžete nechať administratívne halu či predajňu, ktoré budú mať príjemný vzhľad, reprezentatívne a moderné. Montovaná hala vôbec nemusí byť kus nevzhľadného plechu. Halu môžete prispôsobiť svojim predstavám. Budovou môžete pútať pozornosť a dostať ju tak do podvedomia zákazníkov.

Výrobné a priemyselné haly

Požiadavkou na veľké montované oceľové haly je využitie voľného priestranstva maximálne. Oceľová konštrukcia je navrhnutá funkčne a tiež ekonomicky. Rámcové riešenie hál vám pomôže docieliť stability haly a tiež finančné úspory. V prípade hál pre potravinárstvo je možné si nechať vybudovať chladiarenské a mraziarenské haly. Montované haly možno využívať aj v poľnohospodárstve ako žrebčín, pre uschovanie poľnohospodárskej techniky, atď.

Autosalón či autoservis

Oceľové haly môžu vyzerať ako veľmi luxusný autosalón alebo môžu mať podobu autoservisu. V noci aj cez deň budú vozne lákať vaše zákazníkov vo veľkých výkladoch. Oceľová konštrukcia je prispôsobená tak, aby mala veľkú pevnosť.

Športová hala či telocvičňa

Montované haly vám môžu poslúžiť tak ako montované haly či telocvične. Poslúži tiež ako multifunkčné tenisové kurty, bazén či štadión. Využitie montovaných hál je ekonomicky veľmi výhodné, napríklad oproti prenájmu budovy. Hala je možné kedykoľvek demontovať a zmontovať na inom mieste, ľubovoľne rozširovať o ďalšie moduly.Vybrat si môžete vlastný typ a veľkosť brán, príslušenstva. Haly si môžete nechať vyrobiť na kľúč. Ak potrebujete kancelárske či iné priestory, potom je montovaná hala ideálne riešenie. Vybrať si môžete zateplené aj nezateplené riešenie.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.