19.7.2017

Pre uskladnenie záhradného nábytku, kosačky na trávu či záhradného náčinia je ideálny záhradný domček.

Malý alebo veľký?

Než sa pustíte do výstavby záhradného domčeka, je potrebné starostlivo vybrať miesto, kde bude stáť. Chatka by nemala stáť v mieste, kde je potreba prechádzať a prekážala by. Taktiež by mala korešpondovať s veľkosťou záhrady. Príliš veľká chatka na malej záhrade pôsobí rušivo. U malého záhradného domčeka nie je potreba budovať základy. Pri obytných variantov je potrebné zvoliť izoláciu, ktorá zabráni vzlínanie vody.

Drevená variant

Z materiálov sa používajú najviac drevené záhradné domčeky. Aby vydržali dlhú dobu, je potreba o ne správne starať. Ak zvolíte kvalitné tvrdé drevo, ide o náročnejšie finančnú investíciu. Najčastejšie sa domčeky robia z dreva borovicového, ktoré treba natierať ochranným náterom.

Záhradný domček na mieru

Postaviť si záhradný domček svojpomocne si netrúfa každý. Na trhu je v predaji celý rad najrôznejších typov a modelov. Vybrať si môžete aj plechové domčeky. Vybrať si môžete lacnejšie aj drahšie varianty. Vyberajte si od overených dodávateľov. Malý záhradný domček na náradie kúpite za pá stoviek.

Vnútorné vybavenie

Aj u sebevětšího záhradného domčeka budete bojovať s nedostatkom miesta. Aby sa vám do neho všetko potrebné vošlo, je potrebné si vnútorné usporiadanie riadne zorganizovať. Zaobstarať si môžete praktické police a regály, kam všetko potrebné uložíte. Police sú k dostaniu v mnohých veľkostiach a hĺbkach. Obytné domčeky možno vybaviť nábytkom, kuchynským kútom aj sociálnym zázemím. Väčšia domčeky kúpite od pár tiíc, poslúži vám ako luxusnejšie záhradná chata. Dbajte na kvalitnú zastrešenie a tiež nezabudnite na odkvapy.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.