2.8.2017

Chýba vám pri dome pivnica, garáž či šopa? Môžete ju jednoducho nahradiť záhradným domčekom.

Nahraďte pivnica záhradným domčekom

Aby sme udržali v záhradu v upratanom stave, nemusíme budovať pivnica, ale bez priestoru na uprataní náradia, sa taky nezaobídeme. Problém nastáva, keď nemáme kam uskladniť lopaty a rýle, ale aj kosačku na trávu. Riešením potom je náraďový záhradný domček.

Záhradný domček na väčšiu záhradu

Najmä väčšie záhrada sa bez záhradného domčeka nezaobíde. U veľkých domov nezriedka vidíte murované domčeky, pergoly alebo drevené altánky. S drobnými stavbami si spríjemníte pobyt na záhrade, iné vám poslúži k uskladneniu náradie či záhradného nábytku. Zaujímavou alternatívou sú tiež úložné boxy z rôznych materiálov a v rôznych veľkostiach.

Domček

Životnosť záhradného domčeka potom závisí od použitého materiálu a jeho kvalite. Ideálne je porovnávať jednotlivé typy v zloženom stave. U spoľahlivého dodávateľa nájdete široký sortiment týchto výrobkov v rôznych veľkostiach.

Ako vyberať?

Veľkú pozornosť je potrebné venovať zastrešenie záhradného domčeka. Strecha musí byť za všetkých okolností pevná, nesmie sa prehýbať. Životnosť chatky predĺži tiež odkvapové žľaby, ktoré môžu a nemusia byť súčasťou balenia. Všetky doplnky by mali byť z nerezového materiálu. Okná s hornými závesy sú ideálnym riešením. U každého väčšieho záhradného domčeka je potreba vybudovať betónový základ, ktorý bude izolovaný od vlhkosti. Predĺžime tak životnosť tohto záhradného domčeka. U plechových modelov betónové základy budovať nemusíte. Tie nepotrebujú ani zložitú údržbu alebo ochranný náter ako drevené modely. Plechový záhradný domček môže mať posuvné brány a veľké plastové okno.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.