23.9.2017

Plechové garáže z minulosti u nás nemajú príliš dobrú povesť. Väčšina ľudí si pri týchto slovách totiž vybavuje nejakú nevzhľadnú plechovú a miestami prorezlou krabici. Pritom niečo podobné dnes už vôbec nezodpovedá realite. Teraz sú k dostaniu skutočne krásne plechové garáže, a to myslíme úplne vážne a bez preháňania.

Zladíte garáž s domomPlechová dvougaráž se sedlovou střechou

Je to tak. Možno vás to trochu prekvapí, ale plechové garáže môžu byť aj veľmi pekným esteticky pôsobiacim objektom, u ktorého ani na prvý pohľad nespoznáte, že sú vyrobené z "obyčajného" plechu. Sú totiž tiež omietnuté. Farba omietky garáže môže byť veľmi rôznorodá. Dá sa krásne prispôsobiť farbe domu alebo akéhokoľvek iného objektu. Vy tak budete mať krásne ladiace prostredie. Môžete byť na svoju garáž skutočne pyšní. Vôbec totiž nevyzerá ako obyčajná garáž, ale dizajnérsky vychytaná súčasť vášho bývania.

Vynikajúce parametre

O plechové garáže lacno preto v posledných rokoch stúpa záujem. Ide o dobré riešenie, ktoré navyše nestojí veľa peňazí. Zároveň aj vykazujú veľmi dlhú životnosť. Chváli sa aj celým radom ďalších a veľmi užitočných praktických vlastností. Ide napríklad o výborné konštrukčné a statické parametre, vysokú nosnosť strechy. Montáž je tiež veľmi jednoduchá a rýchla, treba ale pre ňu pripraviť buď betónovú základovú dosku, alebo minimálne obvodový základový pás.

Prispôsobíte si všetko vlastným potrebám

Potom dostanete garáž v rozloženom stave, pretože sa v tejto podobe lepšie prepravuje. Vlastná montáž ale nie je nijak zložitá, zaobídete sa pri nej bez ťažkej techniky. Zároveň je potrebné povedať, že plechová garáž nie je iba jedným typizovaným plechovým kvádrom, ktorý musí byť vždy rovnaký. V ponuke je totiž ku garáži celý rad ďalších doplnkov, ako sú napríklad okná, dvere, výbava vnútri. Môžete si tak základné kváder plechovej garáže úplne prispôsobiť svojím prípadným potrebám.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.