12.10.2017

Prídete ku krásnej garáži, ktorá belostne svieti. Vyzerá naozaj skvele. Obdivujete ju. Na prvý pohľad vás vôbec nenapadne, že to nie je murovaná betónová garáž. Ste skalopevne presvedčení, že je. Či už je murovaná, stavaná svojpomocne, alebo hotové a dodané ako jeden kus. Potom vás ale čaká prekvapenie. Tahle garáž je plechová.

Nikdy vás nenapadne, že ide o plechPlechová dvougaráž se sedlovou střechou

Naozaj je to tak. Plechové garáže môžu na prvý pohľad pôsobiť ako krásny architektonický prvok. Pokojne si takú garáž pomýlite s garážou murovanou. Ak vás na to niekto výslovne neupozorní a neprinesie o tom dôkaz, ani vás nenapadne, že táto garáž je z plechu. Z minulosti v nás často pretrváva mylný dojem, že plechová garáž je niečo zlé, nedokonalého, provizórneho, čo príliš nestojí za pozornosť. To je však veľká chyba, pretože kvalita plechových garáží je dnes na vysokej úrovni.

Vyberte si farbu omietky

Predovšetkým je potrebné dodať, že garáže plechové bývajú omietnuté. Práve tým ľahko zmažete rozdiel medzi betónovou a plechovou garážou. Na prvý pohľad nič nespoznáte, budete presvedčení, že ide o jedno a to isté, až bližšie pozorovanie prezradí, o čo ide. Potom pochopíte aj to, že si môžete vybrať farbu omietky garáže akú budete chcieť. Takže môžete mať garáž rovnakú ako je váš rodinný dom, alebo naopak úplne odlišnú, ak je vaším cieľom kontrast.

Pridajte okno či dvere podľa ľubovôle

Ďalším plusom plechové garáže lacno sú jej ceny. Vyjde vás oveľa lacnejšie, ako keby ste sa rozhodli pre garáž betónovú, hoci treba tú z jedného kusu. Navyše ide taká garáž zmontovať veľmi rýchlo. Zároveň aj môžete tiež plechovú garáž prispôsobiť aj svojim individuálnym potrebám. Môžete pridať okno, vchodové dvere, osvetlenie, elektroinštalácie, proste čokoľvek, čo budete potrebovať. Nejde o sériový výrobok sekaný bez ladu a skladu, ale o produkt, ktorý vyhovie vám.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.