30.10.2017

Keď si vyberáte garáž, pokojne môžete siahnuť aj po plechových. Aj tento typ garáží vám zabezpečí vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Je tu zaručená aj technická dokonalosť, takže nemusíte mať strach, že vzniknú nejaké problémy. Naopak k dispozícii sú vysoko kvalitné plechové materiály so zárukou 10 rokov.

Parkovanie zaobstaráte veľmi lacnoPlechová garáž se sedlovou střechou 2


Samozrejme vás bude zaujímať aj cena, ale uisťujeme vás, že ide o plechové garáže lacno. Možno pre vás ale bude prekvapením vysoká kvalita pri nízkej cene. Práve preto sa stávajú plechové garáže v posledných rokoch na trhu tak trochu čiernym koňom. V minulosti veľmi často podceňovaný segment začína silne narastať. Záujem o tieto garáže stúpa práve vďaka veľmi priaznivému pomeru medzi cenou a kvalitou. Získate kvalitné parkovanie, a pritom veľmi lacno.

Skúste dvojgaráž či radovú variantu


Aké ďalšie plusy ponúkajú mobilné garáže plechové na auto? Predovšetkým môžete voliť z rôznych variant. K dispozícii nie je len jednoduchá garáž pre jedno auto. Rovnako dobre si môžete vybrať aj plechovou dvojgaráž, čo je v dnešnej dobe obzvlášť aktuálne, pretože veľa rodín vlastní dva, alebo dokonca viac vozidiel. Pre firmy sa treba skvele hodí radové plechová garáž. Do tohto typu garáží môžete pokojne zaparkovať celú firemnú flotilu vozidiel.

Hitom je kombinácia garáže a prístrešku


Konečne hitom posledných rokov sú plechové garáže typu kombinácie, a síce dohromady plechová garáž a prístrešok na auto. Veľa ľudí dnes volí túto variantu, napríklad preto, že rodina vlastní dve vozidlá a väčšinou nie je potrebné mať v garáži obidvaja naraz. Preto si zákazníci túto voľbu obľúbili. Navyše tieto garáže ponúkajú veľmi široké spektrum príslušenstva, z ktorého si môžete podľa ľubovôle vyberať. Ďalej si môžete zvoliť aj rôzne farby omietky - omietnutou plechovú garáž ľahko zameníte s garážou murovanou.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.