29.11.2017

Pri slove garáž si väčšina ľudí predstaví jednoduchý kváder, do ktorého jednoducho uschováte svoje vozidlo. Skutočnosť je ale taká, že garáž môže byť esteticky veľmi zaujímavým objektom, ktorý vám rozhodne neurobí hanbu. Stačí len premýšľať o tom, aká garáž by sa vám najlepšie hodila a podľa toho vyberať.

Reprezentatívny objektPlechová dvougaráž se sedlovou střechou

Samozrejme najjednoduchšie variantom sú montované garáže. V minulosti si veľa ľudí pod týmto pojmom predstavovala veľmi jednoduchú plechovú dá sa povedať búdu, ktorá si poslúžila svojmu účelu, ale bohužiaľ nevyzerala príliš reprezentatívne. Takéto situácie už dávno neplatí. Dnes je aj montovaná garáž dokonale vyzerajúcom objektom, na ktorý môžete byť pyšní. Rozhodne nie je za čo sa hanbiť, pretože ju na prvý pohľad nerozoznáte od garáže murované.

Dokonale zapadne do štýlu

Plechové garáže sú dnes už na vysokej úrovni. K dispozícii sú rôzne typy. Ak vám nestačí klasika s plochou strechou, ponúka sa tu strecha sedlová. Tento zdanlivý detail je veľmi dôležitý najmä ak máte klasický rodinný dom so sedlovou strechou a chcete, aby ani garáž nevyčnievala z tohto štýlu. Sedlová strecha bude dokonale ladiť s ďalšími stavbami. Ovšem týmito dvoma variantmi výber ani zďaleka nekončí, k dispozícii sú aj ďalšie možnosti.

Prepojenie so státím aj domčekom

Hovoríme o plechové garáži s omietkou, ktorá skutočne budí veľmi vydarenou ilúziu murovaného objektu, avšak čo je podstatné: za oveľa nižšiu cenu. Preto stojí za úvahu, či sa nakoniec nerozhodnúť pre dvojgaráž. Väčšina rodín totiž vlastní dve autá, alebo s nimi výhľadovo počíta a murované dvojgaráže sú bohužiaľ veľmi drahé. Ďalšou možnosťou je vykombinovat garáž s parkovacím státím, ktoré sa dá využiť prípadne aj ako kryté posedenie. Ovšem garáž sa dá potrebné prepojiť aj so záhradným domčekom.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.