28.12.2017

Kvalita versus cena, to je odveký súboj, ktorý platí aj v prípade garáží. Väčšina ľudí by rada maximálnu kvalitu za minimálnu cenu, avšak to samozrejme nemožno úplne splniť. Vždy ide o otázku nejakého kompromisu formulovaného tak, aby bol prijateľný. Ak chcete kvalitu murované garáže, a pritom cenu plechové, riešením je plechová garáž s omietkou.

Plech je lacnejšie ako múrpozink


Kompromis, aký ponúka plechová garáž s omietkou, je uspokojujúce aj pre veľmi náročných zákazníkov. Keď sa na ňu pozriete, máte dojem, že ide o murovanú garáž. Tá je väčšinou považovaná za najoptimálnejšie riešenie parkovania, ale zároveň aj najdrahšie. Preto sa hľadá také riešenie, ktoré by zabezpečilo rovnaký alebo aspoň približne rovnaký komfort, a pritom bolo oveľa lacnejšie. Keď si urobíte cenové porovnanie, zistíte, že plechová garáž s omietkou môže byť pokojne o polovicu lacnejšie ako garáž murovaná.

Zvýšte nosnosť strechy


Hotové garáže získavajú stále väčšiu popularitu. Tie plechové omietnuté najmä ponúka rôzne prevedenia. Napríklad si môžete vybrať, či chcete sedlovú alebo plochú strechu. Pokojne sa dá aj zvyšovať nosnosť strechy, čo sa môže hodiť. Treba si potom na streche urobíte záhradku - práve z týchto dôvodov je vhodné zvýšiť nosnosť strechy, aby sa dala využiť na iné účely. Môžete potom garáž využiť ako podklad pre záhradu, kam sa navezie zemina, alebo zakomponovať do stavby domu ako terasu pod.

Odtieň ladiace s domom


Určite uvítate, že plechové garáže sú k dodaniu v celkom 8 odtieňoch, takže si môžete vybrať podľa toho, aký odtieň najlepšie ladí treba s vaším rodinným domom. Vytvárate si tak zároveň aj estetický objekt, nie len funkčné skrýša pre vaše vozidlo. Zároveň je plusom tohto typu garáží, že sa dajú zostaviť v priebehu niekoľkých hodín a nepotrebujete k tomu žiadnu ťažkú ​​techniku. Počítajte ale s dostatkom priestoru pre vozidlo, ktoré jednotlivé diely privezie.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.