27.2.2018

Keď vám na parkovanie nevyhovuje prístrešok a chcete mať auto pod strechou tak, aby k nemu nikto nemohol, je riešením plechová garáž. Môžete zaobstarať aj s obmedzeným rozpočtom.

Skvelá ochrana pred zlodejmiPlechová garáž Siebau 3

Sú situácie a stretávate sa s nimi dnes a denne, kedy púhy prístrešok na auto stačiť nebude. Ono totiž nie je v hre iba ochrana pred nepriazňou počasia, ale aj pred zlodejmi, ktorí sú v súčasnosti mimoriadne vynaliezaví. Z nechráneného prístrešku vám auto bez problémov odvezú, kedykoľvek si spomenú. Garáž sa pre nich stáva oveľa náročnejšie prekážkou, ktorú nie je tak ľahké prekonať.

Plechy vykazujú mimoriadnu odolnosť

Vhodnou alternatívou je plechová garáž. Keď vedľa seba postavíte klasickú murovanú garáž a garáž plechovou, samozrejme sa dá zjednodušene povedať, že murovaná garáž má dlhšiu životnosť, je tu takpovediac naveky. Dnes už je ale toto tvrdenie pravdou iba sčasti. V posledných rokoch totiž kvalita materiálov značne pokročila vo vývoji a pozinkované plechy sú mimoriadne odolné a vykazujú extrémne dlhú životnosť.

S koróziou si poradí zinkovanie

Technológia žiarového zinkovania, ktorá sa na plechy využíva, zabezpečí ich maximálnej odolnosti proti korózii, ktorá kedysi bývala hlavným problémom, prečo plechové garáže neboli príliš populárne. Tento nedostatok ale bol už dávno odstránený. V ostatných ohľadoch sú navyše podmienky pre parkovanie v plechovej garáži plne porovnateľné s parkovaním v murovaných garážach.

Dokonale vyhovujú normám

Keď k tomu pripočítate skutočnosť, že finančné náklady na túto garáž sú minimálne, môžete dospieť k názoru, že tento typ garáže bude pre vás ideálnou voľbou. Za málo peňazí dostanete naozaj kvalitný voľbu. Samozrejme plechové garáže vyhovujú aj tým najnáročnejším normám. Nájdete tu odvetrávanie s ohľadom na protipožiarne predpisy a mnoho ďalšieho.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.