Plechové garáže s plochou střechou

Plechová garáž SIEBAU s plochou strechou je montovaná plechová garáž s vysokou stabilitou a širokou škálou rozmerových modulov zaraďujúcich sa medzi moderné stavebnicové garážové systémy. Tieto vlastnosti uľahčujú prácu každému staviteľovi a z našej plechovej garáže spravia garáž vhodnú pre zakomponovanie do Vašich projektov.

Veľké možnosti úprav tejto plechovej garáže a široká variabilita rozmerov a doplnkov umožňujú dokonalé prispôsobenie garáže ku štýlu Vášho domu a charakteru pozemku.

 

Prezrite si náš produktový katalóg.

O garáži

 

Plechová garáž SIEBAU je vyrábaná z kvalitných druhov materiálov, ktoré zaručujú vysokú stabilitu, spoľahlivost a dlhú životnost. Je konštruovaná len v nezateplenej variante. Dodávku tvoria jednotlivé diely – bočné steny, zadná stena, predná stena s garážovou bránou, strecha, strešná atika, nosné strešné profily a spojovací materiál. Odkvapový systém je dodávaný ako doplnková výbava. Základným materiálom je oceľ. Všetky diely sú pozinkované.

Obvodové steny tvorí pevný oceľový profil s hrúbkou 0,70 mm v trapézovom alebo rovnom prevedení upravený zvonku striekanou omietkou – fasádnou farbou v 8 farebných odtieňoch.

Strešné oceľové plechy sú v trapézovom prevedení s hrúbkou 0,75 mm bez farebnej úpravy. Stenové diely a strecha sú upravené špeciálnou povrchovou úpravou „Galvalume“. Jedná sa o zinkovanie s prídavkom hliníku (až 55%), ktoré zaručuje 5x – 6x vyššiu odolnosť proti korózii oproti bežnému žiarovému zinkovaniu.

Strešná atika je štandardne dodávaná v bielej alebo hnedej farbe a umocňuje estetický vzhľad garáže.

Výraznou konkurenčnou prednosťou sú aj výborné statické parametre garáže SIEBAU podložené statickou správou. Základná nosnosť strechy je 125 kg / m2. Ďalšou možnosťou je postupné zvyšovanie nosnosti až do 350 kg / m2.

Súčasťou garáže sú kvalitné výklopné, poprípade sekčné garážové brány s ručným ovládaním, alebo s elektropohonom s komfortným diaľkovým ovládaním.

Prečo si zaobstarať plechovú montovanú garáž SIEBAU?

Prednosti, ktoré Vás presvedčia:

 • certifikovaná výroba z kvalitnej ocele so zárukou 10 ROKOV
 • elegantný vzhľad s vonkajšou omietkou a výberom z 8 farebných odtieňov
 • široká paleta farieb, doplnkov, rozmerov, typov a kombinácií
 • jednotlivé garáže, dvojgaráže, radové garáže, kombinácia garáže a garážového státia
 • minimálne nároky na údržbu a garancia dlhej životnosti
 • výborné konštrukčné a statické parametre s možnosťou zvýšenia nosnosti strechy –
 • k dispozícii statické skúšky (na rozdiel od lacných konkurenčných výrobkov)
 • nízka obstarávacia cena (v porovnaní s betónovou alebou klasickou stavanou výstavbou)
 • jednoduchá a rýchla montáž už za 1 deň, bez použitia ťažkej techniky
 • rýchla realizácia bez stavebného povolenia (podľa zastavanej plochy a stavebného zákona)
 • odborné poradenstvo a montáž

Samostatná plechová garáž SIEBAU s plochou strechou

Samostatne stojaca garáž SIEBAU s plochou strechou je vyrábaná v rôznych rozmerových prevedeniach pre menšie aj väčšie osobné automobily. S vonkajšou dekoračnou omietkou (výber z 8 farieb), výklopnými alebo sekčnými garážovými bránami a možnosťou výberu z radu doplnkov, ako vedľajšie dvere, okno, diaľkové ovládanie garážových dverí, prehľadný systém vnútornej výbavy a podobne, pôsobí garáž veľmi elegantne a ponúka rýchle a výhodné riešenie pre garážovanie Vášho automobilu, motocyklu a na iné účely.


Samostatná plechová garáž s plochou střechou

Dvojgaráž SIEBAU s plochou strechou – štandard

Dvojgaráž SIEBAU s plochou strechou a 2 ks výklopných alebo sekčných garážových brán je veľmi obľubenou variantou pre majiteľov rodinných domov. Tieto elegantné garáže sa dodávajú s prelisovanou alebo rovnou stenou a vonkajšou omietkou (výber z 8 farieb). Podľa priania zákazníka je možné garáže vnútorne oddeliť medzistenou, alebo ich ponechať úplne priechodné.

Dvougaráž s plochou střechou - standard

Dvojgaráž SIEBAU s plochou strechou – široká garážová brána

Dvojgaráž SIEBAU s plochou strechou a sekčnou garážovou bránou so šírkou cca. 5 m uspokoja potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Možnosť voľby medzi profilovanou alebo rovnou stenou s vonkajšou omietkou (výber z 8 farieb), motívom a farbou garážej sekčnej brány a širokým výberom ďalších doplnkov dodáva garážiam SIEBAU exkluzívny vzhľad.

Dvougaráž s plochou střechou a širokými vraty

Radová plechová garáž SIEBAU s plochou strechou

Kombináciou samostatnej a nástavbovej garáže SIEBAU je možné vytvoriť radovú garáž s rôznymi rozmermi a v ľubovoľnom počte. Vďaka prijateľným cenám, rýchlej a čistej výstavbe môžu investori týchto projektov ušetriť nemalé finančné prostriedky a to pri zachovaní vysokej kvality, garancie aj vzhľadovej stránky garáží s vonkajšou omietkou.

Řadová plechová garáž s plochou střechou

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.