Plechové garáže sedlové

Garáž SIEBAU s plochou strechou je montovaná oceľová garáž s vysokou stabilitou a širokou škálou rozmerových modulov zaraďujúcich sa medzi moderné stavebnicové systémy. Tieto vlastnosti uľahčujú prácu každému staviteľovi a z garáže spravia garáž vhodnú pre zakomponovanie do Vašich projektov.

Veľké možnosti úprav tejto garáže a široká variabilita rozmerov a doplnkov umožňujú dokonalé prispôsobenie sa k štýlu Vášho domu a ku charakteru pozemku.

 

 

Prezrite si náš produktový katalóg.

O garáži

Garáž SIEBAU je vyrábaná z kvalitných druhov materiálov, ktoré zaručujú vysokú stabilitu, spoľahlivosť a dlhú životnosť. Je konštruovaná len v nezateplenej variante. Dodávku tvoria jednotlivé diely – bočné steny, zadná stena, predná stena s garážovou bránou, strecha, strešná atika, nosné strešné profily a spojovací materiál. Odkvapový systém je dodávaný ako doplnková výbava. Základným materiálom je oceľ. Všetky diely sú pozinkované.

Obvodové steny tvorí pevný oceľový profil s hrúbkou 0,70 mm v trapézovom alebo rovnom prevedení upravený zvonku striekanou omietkou – fasádnou farbou v 8 farebných odtieňoch.

Strešné oceľové plechy sú v trapézovom prevedení lakované vo farbe hnedej, alebo v imitácii škridle voliteľne vo farbe tehlovo červenej, alebo čiernej.

Stenové diely sú upravené špeciálnou povrchovou úpravou „Galvalume“. Jedná sa o zinkovanie s prídavkom hliníku (až 55%), ktoré zaručuje 5x – 6x vyššiu odolnosť proti korózii oproti bežnému žiarovému zinkovaniu.

Strešná atika je štandardne dodávaná vo farbe strešnej krytiny a umocňuje estetický vzhľad garáže.

Výraznou konkurenčnou prednosťou sú aj výborné statické parametre garáže SIEBAU podložené statickou správou. Základná nosnosť strechy je 125 kg / m2 bez možnosti ďalšieho zosilenia ako napríklad v prípade plochej strechy.

Súčasťou garáže je kvalitná výklopná, poprípade sekčná garážová brána s ručným ovládaním, alebo s elektropohonom s komfortným diaľkovým ovládaním.

Prečo si zaobstarať montovanú garáž SIEBAU?

Prednosti, ktoré Vás presvedčia:

 • certifikovaná výroba z kvalitnej ocele so zárukou 10 ROKOV
 • elegantný vzhľad s vonkajšou omietkou a výberom z 8 farebných odtieňov
 • široká paleta farieb, doplnkov, rozmerov, typov a kombinácií
 • jednotlivé garáže, dvojgaráže, radové garáže, kombinácia garáže a garážového státia
 • minimálne nároky na údržbu a garancia dlhej životnosti
 • výborné konštrukčné a statické parametre s možnosťou zvýšenia nosnosti strechy –
 • k dispozícii statické skúšky (na rozdiel od lacných konkurenčných výrobkov)
 • nízka obstarávacia cena (v porovnaní s betónovou alebou klasickou stavanou výstavbou)
 • jednoduchá a rýchla montáž už za 1 deň, bez použitia ťažkej techniky
 • rýchla realizácia bez stavebného povolenia (podľa zastavanej plochy a stavebného zákona)
 • odborné poradenstvo a montáž

Samostatná garáž SIEBAU so sedlovou strechou

Samostatná garáž SIEBAU so sedlovou strechou a štítom nad garážovou bránou (typ A) je vyrábaná v rôznych rozmerových variantách s profilovanými alebo rovnými stenami s vonkajšou omietkou (výber z 8 farieb). Strešnú krytinu tvoria trapézové plechy alebo plech imitujúci škridle vo farbe červenej alebo čiernej. Široký výber z ponuky doplnkov je samozrejmosťou.

 

Dvojgaráž SIEBAU so sedlovou strechou

Dvojgaráž SIEBAU so sedlovou strechou a štítom nad bočnou stenou (typ B), výklopnou alebo sekčnou garážovou bránou a vonkajšou omietkou (výber z 8 farieb). Je možné dodať tiež ako radové garáže, alebo v kombinácii s prístreškom SIEBAU.

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.