Plechové halové systémy Siebau

Individuálne objekty z ocele. Kvalita a istota plus atraktívny vzhľad!

Halové systémy SIEBAU sú výnimočným riešením so širokým spektrom využitia. Konštrukcia vychádza z dlhoročných skúseností SIEBAU s garážovými systémami. Umožňuje rýchlu a bezproblémovú montáž. Zároveň je možné ju jednoducho demontovať, preto je hala vhodná aj na krátkodobé využitie. Priestor na využitie sa nachádza predovšetkým v priemyselnom a remeselnom sektore, ale aj v privátnej oblasti.

Automobily a materiály rôzneho charakteru budú optimálne uložené, regálové systémy dodávané ako príplatková výbava dotvoria odkladací priestor. Halové systémy obdržíte v 24 základných veľkostiach s vnútornou výškou cca. 3.500 mm alebo cca. 4.500 mm. Hĺbku a šírku hál je možné individuálne upravovať.

 

Prezrite si náš produktový katalóg.

O garáži

Halové systémy v jednostennom prevedení (bez izolácie)

Montované haly SIEBAU sa montujú na pripravené základové pásy alebo betónovú dosku pomocou záťažových hmoždiniek. Inak časovo a finančne náročná montáž na betónový základ nie je potrebná.

Vysoko kvalitnú izolovanú sekčnú garážovú bránu od štandardnej výšky 3.000 mm je možné podľa typu haly rozšíriť až do 5.000 mm. Svetlosť prejazdu garážovou bránou na výšku 3.200 mm, poprípade 4.030 mm umožňuje bezproblémový vjazd vozidiel všetkých typov.

Odvod vody zo strechy je štandardne smerom dozadu. Pomocou plastového odkvapu (za príplatok) môže byť dažďová voda odvádzaná centrálne.

Strešná krytina s trapézovými plechmi z vysoko kvalitnej, legovanej ocele (GALVALUME) ponúka štandardnú nosnosť 125 Kg/m² .

Samozrejmosťou sú všetky nutné stavebné podklady ako statické skúšky a plány základu.

Rozsiahly program príslušenstva a doplnkovej výbavy zahrňuje vedľajšie dvere, presvetľovacie pásy, okno, regálový systém a elektropohon.

Halové systémy v izolovanom prevedení

Izolované halové systémy umožňujú takmer neobmedzené využitie v mnohých oblastiach. Napríklad umiestnenie pre vozidlá záchranných zložiek (sanitky, hasičské vozidlá), využitie ako autodielňe alebo pre náradie a stavebné stroje. Výstavné a pracovné objekty pre sanitárne a vykurované objekty, stolárne, pokrývačstvá je možné individuálne prispôsobiť.

Obvodové steny sú tvorené 60 mm hrubými izolačnými panelmi s PU-výplňou (koeficient prestupu tepla ISO-panelov je W / m² K 0,40). Strecha je tvorená izolačnými panelmi 60/90 mm s PU-výplňou (koeficient prestupu tepla ISO-panelov je W / m² K 0,38). Obvodová konštrukcia je z pokovovaných ušľachtilých oceľových pásov s obojstrannou protipožiarnou vrstvou, lakovanou na báze polyesteru, hrúbka vrstvy 10µ.

Štandardná farba: RAL 9002 (sivo-biela), RAL 6011, RAL 7035 a RAL 9006 ako dodatočná výbava za príplatok.

 

Profily a atika, rovnako ako rám garážovej brány, sú ošetrené veľmi kvalitným lakovaním / farba podľa RAL

Izolované halové systémy sú dodávané pri výške cca. 3.500 mm s izolovanou sekčnou garážovou bránou 3.000 x 3.200 mm, pri výške cca. 4.500 mm s izolovanou sekčnou garážovou bránou 3.000 x 4.030 mm (šírky garážových brán až do 5.000 mm na požiadanie).

Oceľové sekcie sú z vonkajšej strany lakované dvojvrstvovým vypaľovaným lakom na báze polyesteru 25µ,  ako RAL 9002 (sivo-biela), z vnútornej strany sú lakované jednovrstvovým vypaľovaným lakom na báze polyesteru 10µ,  ako RAL 9002 (sivo-biela). Iné farby RAL sú možné za príplatok na požiadavku.

Halové systémy SIEBAU môžu býť dodatočne vybavené elektrickým pohonom garážovej brány. Nemusíte vystupovať a nastupovať pri vchádzaní do haly, alebo pri vychádzaní z haly.

Deliacie steny alebo konštrukcie bez vnútorných podpier (od 10 m hĺbky) sú možné za príplatok.

Dodanie haly je v rozloženom stave. Montáž na pripravený základ prostredníctvom odbornej montážnej firmy (cena na požiadanie).

Systémy elektrických pohonov SIEBAU spĺňajú miestne a medzinárodné európske normy a predpisy.

 

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.