Prístrešok na autá - Carport

Najširšia ponuka prístreškov na autá

www.HobbyTec.sk

 Přístřešek na auto s plochou střechou

Carport SIEBAU s plochou strechou je montovaný oceľový prístrešok s vysokou stabilitou a širokou škálou rozmerových modulov zaraďujúcich sa medzi moderné stavebnicové systémy. Tieto vlastnosti uľahčia prácu každému staviteľovi a carport sa stáva vhodným pre zakomponovanie do Vašich projektov.

Veľké množstvo úprav tohto výrobku a široká variabilita rozmerov a doplnkov vrátane rôznych typov stenových výplní umožňujú dokonalé prispôsobenie sa k štýlu Vášho domu aj k charakteru pozemku.

 

 

Prezrite si náš produktový katalóg.

O garáži

Najširšia ponuka prístreškov na autá

www.hotove-pristresky.sk

Prístrešok na auto (Carport) SIEBAU je vyrábaný z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú vysokú stabilitu, spoľahlivosť a dlhú životnosť. Dodávku tvoria jednotlivé diely – strecha, strešná atika, nosné strešné profily, výškové stavateľné oceľové podpery a spojovací materiál. Odkvapový materiál je dodávaný ako doplnková výbava. Základným materiálom je oceľ. Všetky diely sú zinkované.

Strešné oceľové plechy sú v trapézovom prvedení hrubé 0,75 mm bez farebnej úpravy.

Majú špeciálnu povrchovú úpravu „Galvalume". Jedná sa o zinkovanie s prídavkom hliníku (až 55%), ktoré zaručuje 5x – 6x vyššiu odolnosť proti korózii oproti bežnému žiarovému zinkovaniu.

Strešná atika je štandardne dodávaná vo farbe bielej alebo hnedej a umocňuje estetický vzhľad prístrešku.

Výraznou konkurenčnou prednosťou sú aj výborné statické parametre prístreškov SIEBAU podložené statickou správou. Základná nosnosť strechy je 125 kg / m2. Ďalšou možnosťou je postupné zvyšovanie nosnosti až do 250 kg / m2.

Súčasťou dodávky sú oceľové výškové stavateľné podpery 100x100x3mm, zinkované a lakované v základných farbách bielej alebo hnedej.

Prečo si zaobstarať montovaný prístrešok SIEBAU?

Přednosti, které Vás přesvědčí:

  • certifikovaná výroba z kvalitnej ocele so zárukou 10 ROKOV
  • elegantný vzhľad s vonkajšou omietkou a výberom z 8 farebných odtieňov
  • široká paleta farieb, doplnkov, rozmerov, typov a kombinácií
  • jednotlivé garáže, dvojgaráže, radové garáže, kombinácia garáže a garážového státia
  • minimálne nároky na údržbu a garancia dlhej životnosti
  • výborné konštrukčné a statické parametre s možnosťou zvýšenia nosnosti strechy – k dispozícii statické skúšky (na rozdiel od lacných konkurenčných výrobkov)
  • nízka obstarávacia cena (v porovnaní s betónovou alebou klasickou stavanou výstavbou)
  • jednoduchá a rýchla montáž už za 1 deň, bez použitia ťažkej techniky
  • rýchla realizácia bez stavebného povolenia (podľa zastavanej plochy a stavebného zákona)
  • odborné poradenstvo a montáž

Prístrešok Carport SIEBAU s plochou strechou

Garážové státie – prístrešok SIEBAU z ocele, s plochou strechou a spádom dozadu, dopredu alebo do strán je oproti prístreškom z iných materiálov (napr. z dreva) stabilnejší, odolnejší voči poveternostným vplyvom a nevyžaduje nijakú údržbu. Garážové státie SIEBAU s výškovo nastaviteľnými podperami je možné vzájomne kombinovať a tiež čiastočne alebo celkovo osadiť stenovými panelmi a dverami s rôznou výplňou z ocele či z dreva.

 

 

Prístrešok Carport SIEBAU s nástavbou záhradného domčeka – NOVINKA!

V prístrešku SIEBAU je možné jednoducho vytvoriť aj oddelený priestor na uskladnenie rôznych vecí zo záhrady, domu či firmy. Pohodlný vstup umožňujú široké posuvné dvere a celá zostava pôsobí veľmi elegantne a moderne.

Kombinácia garáže a prístrešku Carportu SIEBAU

Kombinácia garáže a garážového státia – prístrešku SIEBAU ponúka úsporné a elegantné riešenie pre každého. Prístrešky je možné podľa priania zákazníka upraviť na šírku aj hĺbku, poprípade umiestniť pred garáž a vytvoriť tak dve parkovacie miesta za sebou.

 

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.