Osadenie garáže

Stavebná pripravenosť (základová doska / pásy)

V rámci našich služieb sme schopní zabezpečiť stavebnú prípravu na osadenie garáže NA KĽÚČ. Cena sa stanovuje podľa vzdialenosti. Na jednogaráž (3x6m) cca €600 na kľúč.

GARÁŽ SIEBAU je samonosná stavaná konštrukcia založená na základovej doske či obvodových základových pásoch. Základy pripravuje staviteľ alebo stavebná firma podľa pokynov a predloženého projektu.

Garáž je dodávaná bez podlahy. Montáž sa vykonáva na pripravený základ pomocou hmoždín a šrúb. Po osadení garáže doporučujeme dokončiť vo vnútri garáže finálnu podlahu (napr. cementový poter). Dôležité je dodržanie rovinnosti základu. Detailné informácie Vám radi zašleme na požiadanie.         

základová betónová doska      

 

osadenie steny na betónový základ (pohľad zvonku)ukotvenie steny (pohľad zvnútra)

 

Montáž garáže

Cena za montáž garáže nie je zahrnutá v cene a je riešená individuálnou kalkuláciou. Priemerné náklady na montáž sa pohybujú v rozmedzí €300 - 600 podľa typu a rozmerov garáže a sú uhradené mimo dodávky garáže, ak nie je uvedené inak.

Montáž sa vykonáva ručne bez použitia ťažkej techniky. Priemerná váha štandardnej garáže (2,97 x 5,86 m) sa pohybuje okolo cca. 600 kg.

Je nutné počítat s dostatočným manipulačným priestorom na montáž a prepravné vozidlo.

   

Přeprava garážových dílů na kamionu Montáž obvodových stěn garáží

preprava garážových dielov na kamióne                      montáž obvodových stien garáží


Ďalšie stavebné úpravy

Na základe požiadaviek sme schopní zabezpečiť stavebné úpravy: rozmerové, konštrukčné a ďalšie individuálne požiadavky. Tieto doplnkové činnosti zaisťujeme na základe individuálnych požiadaviek klientov.

 

Kontaktní formulář

Meno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefónné číslo
Zadejte telefon
Predmet*
Zadejte předmět zprávy
Správa*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, ze nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.